O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną organizacją wyjazdów na wystawy zagraniczne psów.

Oferujemy wyjazdy dla właścicieli z psami oraz samych psów na handling.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z czynnym uczestnictwem w wystawach krajowych i zagranicznych jako wieloletni członkowie ZKwP oraz hodowcy.

Podróż odbywa się komfortowym busem przystosowanym do przewozu ludzi i psów z oddzielnymi klimatyzacjami i ogrzewaniem. Dysponujemy transporterami oraz klatkami do przewozu zwierząt w różnych rozmiarach, w których podróżują psy z nami jadące. Mamy dwóch kierowców posiadających licencję na przewóz i opiekę nad zwierzętami. Mamy ukończony kurs Ratownictwa weterynaryjnego. Stawiamy na bezpieczeństwo przewożonych zwierząt oraz komfort naszych pasażerów.

Powierzonym pieskom oferujemy i zapewniamy grooming, handling oraz stałą opiekę. Mamy dwie handlerki, które posiadają wieloletnie doświadczenie w prezentacji psów na wystawach oraz w pracy z psami różnych ras. Psom długowłosym oraz innym wymagającym groomingu – zapewniamy profesjonalne przygotowanie do wystaw przez naszego groomera. Pieski są pod naszą troskliwą opieką, podczas wyjazdu śpią z nami w pokojach hotelowych, mają zapewnioną dawkę ruchu i czułości, a my na bieżąco informujemy właścicieli co słychać u ich pupili.

Istnieje też możliwość pojechania z psem i skorzystania z handlingu – wtedy pies będzie wystawiony przez naszą handlerkę.

Załatwiamy wszelkie formalności związane z wyjazdem i wystawami m.in. zgłaszamy psy, informujemy o potrzebnych dokumentach na wyjazd, pomagamy na wystawach, rezerwujemy hotele, które akceptują psy w pokojach. 

Nie zabieramy konkurencji – czyli jeśli jest zapisana na wyjazd np. suczka z danej rasy to druga z tej samej rasy już z nami nie pojedzie.

Wyjazdy z nami to także możliwość zwiedzania i poznawania nowych miejsc oraz skosztowania regionalnych potraw przy pogawędkach kynologicznych.

Istnieje możliwość odbioru osób z psami i psów na handling z zachodnio- pomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, Warszawa, Łódź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Kraków oraz inny miast w Polsce, tak aby mieli Państwo jak najbliższe miejsce spotkania z nami.  

Dla osób stale z nami współpracujących mamy pakiet zniżek i promocji.

Naszym priorytetem jest stworzyć wyjazd jak najlepiej zorganizowany, podczas którego uczestnicy w przyjaznej atmosferze spędzą czas łącząc odpoczynek z pasją wystawową psów a rezultatem będą zdobyte nowe tytuły i championaty na jak najwyższym poziomie.

Program wyjazdów jest bardzo zróżnicowany tak, aby każdy zainteresowany mógł znaleźć dla siebie ciekawą propozycję. Zapraszamy do kontaktu, Twój pies też może zostać Multi Championem.